Menü Kapat

Site Kullanım Şartları

Donanma Otel Pansiyon Web Site Kullanım Şartları

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. DONANMA OTEL PANSİYON bu sözleşmede her zaman değişiklikyapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz. Siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız, değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Telif Hakları ve Ticari Markalar

donanmaotelpansiyon.com sitesinin tüm hakları DONANMA OTEL ve PANSİYON ‘a aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan örneğin yazılım, ürünler, logolar, vs. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler, grafikler vb.. içerikler, ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. donanmaotelpansiyon.com ‘da yer alan her türlü bilgilerin ve materyallerin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. donanmaotelpansiyon.com ‘da yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılar

donanmaotelpansiyon.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı(link) verilebilir. Bu bağlantılar bilgi vermek ya da reklam amaçlı yerleştirilmiş olabilir. Kullanıcının bu linklere bağlantı yapıp yapmaması tamamen kendi inisiyatifindedir. Bu nedenle Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde donanmaotelpansiyon.com ‘un hiçbir kontrolü olmadığı için, donanmaotelpansiyon.com ‘un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca donanmaotelpansiyon.com ‘un bu şekilde herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

Kullanıcı Verileri

donanmaotelpansiyon.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon, iletişim formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Hukuki işlemler uygulanır. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur. Üyelik ve rezervasyon, iletişim formu işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler 256 Bit SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kullanıcı bilgilerinin gizliliği ile ilgili ayrıntılar için “Gizlilik Sözleşmesi” sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kullanıcı Yükümlülükleri

donanmaotelpansiyon.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, yanlış  ya da eski bilgiler bulunabilir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan DONANMA OTEL ve PANSİYON sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün için (ürün içerisinde belirtilmediği sürece) genel ürün koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.